Medyczna.pl

logo-medyczna

E-recepta na marihuanę medyczną

Jesteś pacjentem pierwszorazowym? A może chcesz kontynuować już rozpoczętą terapię? Sprawdź, jak uzyskać e-receptę na medyczną marihuanę

Pacjent pierwszorazowy

Rozpoczęcie terapii medyczną marihuaną jest możliwe po uzyskaniu pozytywnej kwalifikacji. Na tej podstawie lekarz specjalista może wystawić e-receptę oraz prowadzić dalszą kontynuację terapii.

Jak rozpocząć terapię medyczną marihuaną?

Icon

Wypełnij formularz medyczny podając wszelkie niezbędne informacje dotyczące m.in. historii choroby. Ważne, aby wszystkie dane były rzetelne i zgodne z prawdą – to pozwoli lekarzowi na wstępną ocenę wskazań i przeciwwskazań do wdrożenia leczenia medyczną marihuaną.

Icon-1

Po opłaceniu prywatnej e-konsultacji medycznej, uzupełniony przez Ciebie formularz wraz z historią choroby trafi do osoby odpowiedzialnej za rejestrację pacjenta w medyczna.pl.

Icon-2

Lekarz oddzwoni do Ciebie nawet w 30 minut od otrzymania zgłoszenia wraz z informacjami medycznymi, aby przeprowadzić e-konsultację. Możesz również wybrać inny dogodny termin wizyty online – poinformuj nas o tym już podczas wypełniania formularza.

Icon-12

Uzyskanie pozytywnej kwalifikacji do leczenia medyczną marihuaną jest jednoznaczne z otrzymaniem pierwszej e-recepty już podczas trwającej e-konsultacji.

Kontynuacja leczenia medyczną marihuaną

Pozytywna kwalifikacja do terapii medyczną marihuaną już za Tobą? Kontynuacja leczenia nie wymaga przejścia przez ten etap ponownie – wystarczy, że umówisz się na wizytę online z naszym lekarzem.

Jak kontynuować leczenie medyczną marihuaną?

Icon

Wypełnij formularz medyczny wybierając opcję „kontynuacja leczenia”.

Icon-1

Po opłaceniu prywatnej e-konsultacji medycznej, uzupełniony przez Ciebie formularz trafi do osoby odpowiedzialnej za rejestrację pacjenta w medyczna.pl.

Icon-2

Lekarz oddzwoni do Ciebie nawet w 30 minut od otrzymania zgłoszenia, aby przeprowadzić powtórną e-konsultację. Możesz również wybrać inny dogodny termin wizyty online – poinformuj nas o tym już podczas wypełniania formularza.

Icon-12

Na zakończenie wizyty online otrzymasz e-receptę, dzięki której możliwa będzie dalsza kontynuacja leczenia.

Masz pozytywną kwalifikację z innej kliniki?

Chcesz kontynuować terapię w medyczna.pl? Skontaktuj się z nami korzystając z formularza online. Podaj niezbędne informacje, a zadzwonimy do Ciebie nawet w 30 minut. Na podstawie dotychczasowej historii choroby, nasi specjaliści poprowadzą kontynuację rozpoczętej terapii.